O mnie

Moim celem jest dostarczyć Wam tyle inspiracji, wsparcia i motywacji byście szli przez życie z jasną wizją celu, świadomi siebie, pełni mocy, szczęśliwi!

Witam Cię! Nazywam się Piotr Bojko i mam przyjemność gościć Cię na mojej stronie. Tworzę ją z myślą o wszystkich, którzy poszukują dla siebie czegoś więcej, którzy chcą włożyć trochę wysiłku w realizację swoich marzeń. Dlaczego?

Wierzę, że zarówno Ty, jak i każda osoba na świecie, zasługujecie by przeżyć swoje życie w zgodzie ze sobą, ze swoimi uczuciami i wartościami. Co więcej, żyję w przekonaniu, że sami kreujemy nasz świat. Wierzę, że pracując nad sobą oraz budując siebie mądrze i odpowiedzialnie, nie tylko poprawiamy swoje życie, ale możemy też znacząco wpływać na nasze otoczenie.

W CO JESZCZE WIERZĘ I CO KOCHAM:

  • Kocham przejawy bezinteresownej pomocy, troski i stojącej za nimi miłości. Ukazują one nasze człowieczeństwo w pełnej postaci.
  • Wierzę w potęgę mądrej i płynącej z głębi duszy rozmowy. Rozmowy, która uskrzydla.
  • Kocham świt dnia letnią porą. Oczarowany jestem budzącą się do życia przyrodą i tą ciszą, która mnie wtedy otacza. W takich chwilach czuję, że jestem wyjątkowo blisko natury, że jestem jej częścią.
  • Wierzę, że chcąc przeżyć szczęśliwe życie, człowiek musi poznać siebie i zaakceptować, pracować nad sobą i nigdy nie spoczywać na laurach.
  • Kocham to uczucie jedności myśli, emocji i nastrojów, które ogarnia mnie nieraz podczas spotkań z przyjaciółmi i najbliższymi, lub też przy obcych mi ludziach, o ile tworzymy grupę ze wspólną wizją celu.
  • Wierzę, że budując nasze życie z małych radości mamy pewność, że co by się nie działo, nam czy wokół nas, to i tak nasze życie ma w sobie piękno,
    ma znaczenie i jest dobre.

Jednakże, przede wszystkim wierzę w Ciebie!!

Jestem tu by pomóc Ci w zdefiniowaniu sukcesu w sposób najbliższy Twemu sercu. Zależy mi byś zaczął postrzegać siebie jako głównego i jedynego kreatora Twojego losu. Chcę byś wziął odpowiedzialność za swoje życie i zamierzam Cię do tego zachęcić.

Nie jestem Alfą i Omegą i nie pozjadałem wszystkich rozumów. Nie będę też udawał, że znam wszystkie odpowiedzi. Cały czas się uczę. Obserwuję siebie, ludzi których spotykam i robię co mogę by wyciągać ze swoich doświadczeń jak najlepsze wnioski. Tak jak Ty borykam się ze swoimi słabościami. Napędza mnie jednak fakt, że coraz częściej z nimi wygrywam. Nieustannie pracuję nad tym by być bardziej świadomy i odpowiedzialny za swoje życie. Wzmacniam talenty, które posiadam i chcę by rosły, bo wiem że to może być najlepsze co mogę światu dać od siebie.

Stąd właśnie moja obecność w internecie. Dzięki tej stronie rozwijam się jako autor, coach i trener, lecz także jako syn, partner, przyjaciel, towarzysz rozmowy. Podczas kiedy ja zmieniam się prowokując swój rozwój i kierując nim, chcę byś Ty dokonywał wraz ze mną swojej przemiany.

Cieszę się, że tu jesteś ze mną! Zadbaj proszę o siebie decydując się na przygodę z coachingiem. Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu!